AKTYWNA SOBOTA POD OKIEM TRENERA REPREZENTACJI POLSKI – 4.06.2016r.

Dr Ryszard Poznański, były trener reprezentacji Polski, który pracował także w ekstraklasie z Prokomem Trefl Sopot i Turowem Zgorzelec, a w ostatnich latach prowadził AZS Politechnika Częstochowska.

Jego drużyna dwukrotnie zdobyła mistrzostwo ligi akademickiej oraz zajęła trzecie miejsce w akademickich mistrzostwach Europy zawitał do naszej szkoły … niespodziewanie w ramach wsparcia (kontroli Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki)
„Serce rośnie widząc wasze dzieci pełne uśmiechu i radości. To niezwykłe co robicie, czegoś takiego nie spotkałem, tak fantastycznej atmosfery ludzi nawzajem wspierających się w trosce o dzieci.” – Panie doktorze dziękujemy za te ciepłe słowa, one bardzo nas budują i zapraszamy do naszej pięknej Lipowej, która tak bardzo spodobała się Panu.

Janusz Caputa