All-Star Game i Basketball Skills Challenge w Gminie Lipowa

UCHWYCENI W ŻYWIOLE 🙂 ….czyli „dzieci są ważne” na – All-Star Game i Basketball Skills Challenge w Gminie Lipowa.

Do hali sportowej w Twardorzeczce zawitały dzieci z całej gminy by wspólnie rozpocząć ferie. Zabawa do której zostali zaproszeni polegała na wspólnym treningu podstawowych umiejętności koszykarskich pod okiem starszej młodzieży, która wspaniale dzieliła się swoimi doświadczeniami z gry w koszykówkę. Następnie dzieci podzielone zostały na 12 drużyn, które rozgrywały mecze szkoleniowe pod okiem swoich młodzieżowych trenerów. Kolejnym etapem były mecze gwiazd oraz mecz pokazowy trenerów.
Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Dla dzieci przygotowaliśmy soczki i batoniki oraz jabłka.
Bardzo dziękuję p.Beacie, p.Krzyśkowi, p.Anii oraz młodzieży za pomoc w organizacji tej imprezy dla 72 dzieci z naszej gminy. To był pierwszy dzień ferii, fantastyczny dzień 🙂….a przed nami kolejne. Pozdrawiam… 🙂

Janusz Caputa


„Łatwiej jest wychować silne dzieci, niż naprawiać popsutych dorosłych.”

– Frederick Douglass