AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH!

  

Bardzo dobrze spisali się nasi koszykarze i koszykarki nie pozostawiając złudzeń innym szkołom kto jest najlepszy w Powiecie Żywieckim……

 

We wtorek15. 02 dziewczęta a w środę 16.02 chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody .Zwycięstwo dzewczyn było ogromne; pierwszy mecz 53-4,drugi 48-7,i finał 54-4 samo mówi za siebie.Chłopcy grali na wyjeździe w Oczkowie więc dlatego trochę wyniki były niższe; 1 mecz 27-7, 2 mecz 19-8 i finał z Żabnicą 29-11.Bardzo cieszy forma i styl w jaki wygraliśmy te zawody.Myślę ,że po zawodach rejonowych będziemy walczyć dalej aż do finału wojewódzkiego.Zawody rejonowe będą u nas więc jest wielka szansa szczególnie dla chłopców bo dziewczyny są zdecydowanym faworytem na finał wojewódzki.Gratuluję i życze sukcesów.
Poniżej można kliknąć i obejrzeć kilka zdjęć.Nazwisk nie wypisuję(może sami się dopiszecie:).

Slideshow-zdjęcia
http://img25.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img25/3701/1298129613a5s.smil