„Boże Narodzenie w Beskidach”

Dzisiaj uczennice klas drugich: Zuzia, Melania, Emilka i Eliza dumnie reprezentowały naszą szkołę w kolejnej już edycji powiatowego konkursu plastycznego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Żywcu p.t. „Boże Narodzenie w Beskidach” w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Po przywitaniu uczestników szkół z całego powiatu żywieckiego, wysłuchaliśmy wykładu pani etnograf z Muzeum Miejskiego w Żywcu dotyczącego tradycji świątecznych na Żywiecczyźnie. Następnie dziewczynki przystąpiły do pracy i w ciągu 3 godzin wykonały przepiękne prace, które zostaną ocenione przez jury i wystawione w Muzeum Miejskim w Żywcu- dział etnografii. Teraz już tylko trzymamy kciuki, a bez względu na wyniki dla nas już wygrałyście, jesteśmy z was dumne.

Wychowawczynie klas 2a i 2b

Małgorzata Tarnawa

Magdalena Konior- Caputa