Dzień Szkoły bez Przemocy

7 czerwca 2011 roku w naszej szkole odbył się Dzień Szkoły bez Przemocy. Pierwsze dwie lekcje uczniowie mieli według planu. O godz. 10.00 cała szkoła zebrała sie na sali gimnastycznej, gdzie Pan Dyrektor powiedział kilka słów na temat obchodzonego dnia.

Ogłoszono wyniki konkursu na pracę literacką: „STOP agresji i przemocy!”. 10 najlepszych prac zostało nagrodzonych, a autorzy przeczytali swój tekst. Reszta prac została również nagrodzona małymi upominkami. Około godziny 10.30 klasy I-III udały się do klas, gdzie pod okiem wychowawców wykonywały prace plastyczne na temat: „Bezpieczne zabawy”, a klasy IV-VI na sali gimnastycznej oglądały film. Następnie klasy I-VI w klasach miały pogadankę na temat „Bezpieczne wakacje”. Ostatnią atrakcją tego dnia był mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele. Reszta uczniów kibicowała. Tak spędzony dzień bardzo podobał sie uczniom, szczególnie jego ostatni punkt.