Gminne zawody w mini piłce siatkowej 10.03.2015r.

W dniu 10 marca w Szkole Podstawowej w Leśnej odbyły się gminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W rozgrywkach brały udział cztery szkoły: SP Lipowa, SP Leśna, SP Twardorzeczka, SP Słotwina. Szkoły te walczyły o awans do zawodów powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktoria Laburda, Wiktoria Rusnak, Martyna Turczak, Dominika Andrzejczak, Klaudia Habla, Ewa Michalska, Kinga Konior, Kinga Wnętrzak, Filip Skrzypek, Marcin Suława, Kacper Rodak, Mateusz Bednarz, Michał Knapek, Maciej Kosiec, Jakub Kliś, Mikołaj Francuz, Bartosz Kopeć.

Oto wyniki:

Dziewczynki:

I miejsce SP Lipowa

II miejsce SP Leśna

III miejsce SP Twardorzeczka

IV miejsce SP Słotwina

Chłopcy:

I miejsce SP Leśna

II miejsce SP Lipowa

III miejsce SP Twardorzeczka

IV miejsce SP Słotwina

Wszystkim gratulujemy. Dziewczynki z naszej szkoły będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych.