Gminne zawody w piłce ręcznej 4.03.2015r.

DZIECI SĄ WAŻNE. Dzieci uwielbiają być chwalone i doceniane…zresztą kto z nas dorosłych tego nie lubi ?

Pochwała, słowa uznania płynące od dorosłych, a w szczególności od rodziców i nauczycieli mają niebagatelny wpływ na rozwój i motywację dzieci do doskonalenia wszelakich umiejętności. Zawody sportowe są okazją do tego by dać szczególny wyraz docenianiu wysiłku jaki dzieci wkładają w rywalizację sportową, a także w przygotowanie się do godnego reprezentowania szkoły. Usłyszeć słowa uznania od osób piastujących wysokie stanowiska w naszej gminie to dla dzieci niezwykłe doświadczenie. Pan Jan Góra Wójt Gmina Lipowa w obecności Pana Piotra Tlałki Dyrektora Gimnazjum w Twardorzeczce wręczył dyplomy i nagrody oraz w niezwykle serdeczny i ciepły sposób pogratulował uczestnikom zawodów w piłce ręcznej o mistrzostwo szkół podstawowych Gminy Lipowa. Słowa uznania dla zwycięzców i tych, którzy zajęli dalsze miejsca dodały uczniom energii i zapału do dalszej systematycznej pracy nad doskonaleniem własnych zdolności.

WYNIKI ZAWODÓW DZIEWCZĄT:

I miejsce SP Lipowa

II miejsce SP Leśna

III miejsce SP Słotwina

WYNIKI ZAWODÓW CHŁOPCÓW:

I miejsce SP Leśna

II miejsce SP Twardorzeczka

III miejsce SP Lipowa

IV miejsce SP Słotwina

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom zawodów.

ŻYCZYMY dalszych sukcesów.

PAMIĘTAJCIE, Lewandowski, Gortat, Wlazły zaczynali od zawodów szkolnych.

Janusz Caputa