II Rodzinny Rajd Rowerowy – fotorelacja.

DZIĘKUJĘ .

Za nami II Rodzinny Rajd Rowerowy w Lipowej. Rajd zgromadził ponad 300 uczestników. Przejechaliśmy wspólnie drogę, która prowadziła nas pięknymi zakątkami Lipowej, Siennej, Leśnej i Twardorzeczki. Mogliśmy podziwiać cudowne widoki i jednocześnie czerpać radość z obecności drugiego człowieka. Spędziliśmy w cudownym nastroju czas podczas pikniku, gdzie wspólnie rodzice i dzieci podczas zabawy, wspólnego posiłku nabierali sił do dalszej jazdy.
Ten wpis rozpocząłem od prostego słowa dziękuję. Słowa, które chociaż po trochu oddaje uczucie wdzięczności wobec tych wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu rajdu.
Wójtowi Gminy Lipowa za obecność i wsparcie.
Dziękuję sponsorom rajdu :
1) Alicja Dziewit i Robert Dziewit Travel-Bus oraz za współpracę przy współorganizacji ,
2) Edyta Binda i Jan Rubys Komplex-Bud,
3) Andrzej Adamczewski AD Graphics,
4) Łukasz Konstanty Usługi Geodezyjne.
Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali:
1) Policja z niezastąpionym dzielnicowym st.asp. Sławomirem Bodkiem,
2) Strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Lipowej w Lipowej z główno dowodzącym Ireneusz Urbański,
3) Grupa Beskidzka GOPR z ratownikami Tomkiem Knapkiem, Martą i Adamem… do tego organizatorzy atrakcji wspinaczkowej, bardzo Wam dziękuję.
Słowa wdzięczności kieruję również do osób, które pomagały przy grillu (upieczono 420 kiełbasek) i przy wydawaniu posiłków
Łukasz Binda, Iza i Andrzej Adamczewski, Mariusz Myśliwiec, Agata, Bartek i Mariusz Kruczyński, Barbara i Edward Adamczewski.
Dziękuję LKS Leśna na czele z Piotrem Raczkiem za udostępnienie obiektów klubu.
O obsługę prasową, zdjęcia i filmy z rajdu zatroszczyli się Jarek i Aneta Balcarek z Lipowa i okolice, Szymon J. Wróbel z Urzędu Gminy Lipowa i Jacek Miękiński – wielkie dzięki i dla Was.
Dziękuję za pomoc nauczycielom i pracownikom Szkoły Podstawowej w Lipowej ; Anna Matuszak, Aneta Kufel, Krzysztof Dziedzic, Magdalena Piecuch i Robert Dudys.
„Nie ma szlachetniejszej przesady, niż przesadna wdzięczność.” (Jean de La Bruyére)
DZIĘKUJĘ.

Janusz Caputa

Fotorelacja z rajdu na stronie:

https://lipowaiokolice.blogspot.com/2017/06/ii-rodzinny-rajd-rowerowy-za-nami.html