„Kibicuj z rodzicami, wagaruj z Góralami” – TS Podbeskidzie w naszej szkole 21.03.2016r.

Dziś w naszej szkole mogliśmy gościć całą drużynę TS Podbeskidzie Bielsko – Biała.

Po udanym wyjeździe na mecz Podbeskidzia z Górnikiem Zabrze, gdzie kibicowaliśmy jak przystało na Szkołę Podstawową w Lipowej, wygraliśmy konkurs na najliczniejszą szkołę kibicującą. Było nas 396 osób.

W nagrodę Pierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy sportowo, wołając: „Idzie idzie Podbeskidzie :-)”. Zawodnicy odpowiadali na zadawane pytania przez naszych uczniów, rozegrali mecze z wszystkimi chętnymi małymi piłkarzami, oraz rozdali mnóstwo autografów.

Było to bardzo miłe spotkanie, za co dziękujemy całej ekipie Podbeskidzia.

Podziękowania należą się również uczniom i ich rodzicom, dzięki którym nasza szkoła w tak licznym gronie stawiła się na meczu.

DZIĘKUJEMY 🙂