Koniec roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2011 roku nasi uczniowie weseli, że w końcu nadeszły wakacje, przyszli odebrać świadectwa. Na przygotowanym specjalnie na tę okazję uroczystym zakończeniu nastąpiło przekazanie przez klasy szóste sztandaru szkoły.


Następnie wystąpił przybyły specjalnie na tę uroczystość szczególny gość Pan Stanisław Caputa – Wójt Gminy Lipowa. Po przemówieniu Pana Wójta rozdano medale wszystkim uczestnikom XX Międzynarodowego Eko Biegu Szlakiem Dudka. Medale przekazał wraz z Pucharem dla szkoły Pan Tadeusz Skowron – Prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Żywcu. Kolejnym punktem programu był przygotowany przez klasy szóste apel pod kierunkiem Pani mgr Jadwigi Jakubiec i Pani mgr Wiesławy Matejko oraz występ chóru szkolnego pod kierunkiem Pani mgr Ewy Walaszek – Szymańskiej. W trakcie apelu klasy piąte podarowały klasom szóstym mały podarunek na pamiątkę. Wystąpił również zespół taneczny i grupa karateków. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji.