KOSZALIN 2012 – Pierwsze dni.

Po długiej podróży pociągiem w końcu udało nam się dotrzeć do celu. Pierwsze cztery dni były dla nas pełne przeżyć. Na drugi dzień chłopcy i dziewczęta rozegrali pierwsze mecze. Oprócz rywalizacji sportowej udaliśmy się wszyscy na Hale sportową, aby uroczyście rozpocząć Festiwal Mini Basket. Na rozpoczęciu wystąpiło kilka grup tanecznych oraz grupa akrobatyczna z Warszawy. Wczorajsze popołudnie spędziliśmy na plaży w Mielnie, mimo pochmurnej pogody było bardzo ciekawie. Każdy poczuł piasek i morską wodę na swoich stopach i nie tylko. Dzisiaj dziewczęta będą brały udział w konkursie tanecznym z własnym układem. Wszyscy mocno trzymajmy kciuki!
Pozdrawiamy gorąco z Koszalina!
Zdjęcia:

https://picasaweb.google.com/111590940227589726205/KOSZALIN2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLvOmqDVzqqLbA&feat=directlink