KURS INSTRUKTORA Z KOSZYKÓWKI W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy na Kurs Instruktora Sportu z Piłki Koszykowej – szkolenie na kursie przygotowuje absolwentów do prowadzenia zajęć w szkołach i klubach sportowych.

Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Sportu z Piłki Koszykowej. Kurs rozpoczyna się 3.06.2016r.
Inne kursy organizowane w najbliższym czasie przez Beskidzkie Centrum Rekreacji Ruchowej „PILSKO”;
– Kurs Instruktora Sportu z Piłki Siatkowej – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do prowadzenia zajęć w szkołach i klubach sportowych. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Sportu z Piłki Siatkowej.
W Żywcu od 3.06.2016r.
– Kurs Instruktora Sportu z Tenisa Ziemnego – szkolenie na kursie przygotowuje kursantów do prowadzenia zajęć w szkołach i klubach sportowych. Absolwenci otrzymują legitymację z tytułem zawodowym Instruktora Sportu z Tenisa Ziemnego.
W Wiśle od 17.06.2016r.
Szczegóły pod numerem telefonu: 501646681

Info na stronie: http://bcrrpilsko.pl/

c0d987b89b19434b99ff7ac101ec3c8c