Mała Liga Koszykówki 03.12.2016 r.

Kolejny etap zmagań w Małej Lidze Koszykówki za nami.

W sobotę Nasze Koszykarki rozegrały dwa spotkania. W pierwszym zmierzyły się z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Czechowic Dziedzic, podczas meczu dziewczyny z Lipowej wyraźnie dominowały na parkiecie wrzucając 41 koszy a tracąc zaledwie 5. Kolejnym rywalem były koszykarki z Rybnika, które okazały się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Po zaciętej walce, która trwała do ostatniej minuty Nasze SMOCZYCE przegrały zaledwie dwoma koszami… Dziewczyny nic straconego z porażki wyciągamy wnioski, trenujemy i walczymy dalej.  Następna kolejka już  styczniu. Czekamy z niecierpliwością.

Dziękuję całej drużynie za wytrwałość w treningach i walkę na parkiecie. Robicie olbrzymie postępy, które przekładają się na wyniki.

                                                                                                                                                                                                                                            Anna Matuszczak

Wyniki:

SP Lipowa – SP 2 Czechowice Dziedzice (41-5)

SP Lipowa – MKS Rybnik (32- 36)

 

Skład drużyny:

Katarzyna Knapek

Emilia Haczek

Karolina Wisła

Kinga Golec

Anna Borgosz

Patrycja Szlęk

Aleksandra Waliczek

Sonia Zabagło

Martyna Bożek

Martyna Kraus

Jagoda Mikociak