Mała Śląska Liga Koszykówki Dziewcząt.

I tak dograłyśmy do końca… mecze wygrane i przegrane ale przede wszystkim świetna zabawa.

Wiele do przemyślenia, wiele jeszcze do zrobienia, ale najważniejsze, że BYŁYŚCIE. Jak to  powiedział  Gajusz  Juliusz Cezar  VENI VIDI VICI  „przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”. Było wiele meczy, w których poznałyście słodki smak zwycięstwa, ale były i takie po których trzeba było przełknąć gorycz porażki przegrywając 1 pkt. To wszystko uczy Nas szacunku dla przeciwnika oraz samych siebie. Jesteście ZESPOŁEM a to najważniejsze. Kiedyś  te wszystkie zwycięstwa i porażki będziecie wspominać. Za rok znów zagramy i będzie walka o zwycięstwo. Lipowa zawsze była dumą koszykówki i będzie nadal, jeśli tylko będą uczniowie i zawodnicy tacy jak WY, którym  chce się robić COŚ więcej. Podziękowania i Gratulacje dla CAŁEJ drużyny, bo każda z Was dokłada coś od siebie co razem tworzy fajny zespół 🙂

Anna Matuszczak