MECZ SEZONU!

Piątek 11.02 2011 nie rozpoczął się dla nas szczęśliwie……

Rano braliśmy udział w turnieju siatkówki o Mistrzostwo Powiatu.Wykiwali nas organizatorzy ale trudno.Nic nam nie wychodziło choć potrafimy nieźle grać.
Mecz z Bytomiem zapowiadał się tez nie ciekawie z powodu choroby kapitana drużyny i całej tej  sytuacji związanej z siatkówką.
Moja zagrywka na Wasze ambicje poskutkowała w 100%.Dałyście z siebie prawie wszystko  w pierwszej  i drugiej kwarcie , trzecia i czwarta kwarta choć przegrana( niewiele )była pod kontrolą.Muszę przyznać ,że czasami przecierałem oczy ze zdumienia jak walczyłyście w tym meczu z wiele wyższymi i mocniej zbudowanymi dziewczynami z Bytomia.Im też chcę pogratulować bo grały bardzo ambitnie i jestem pewien,że przyjechały wygrać do Lipowej.No niestety trafiły na Nasz dobrze dysponowany zespół.Nie będe chwalił poszczególnych osób lecz całą drużynę .Dzięki Waszej dobrej grze w obronie wygrałyście cały mecz.Jedno co było złe to rzuty osobiste!.jeden celny na 14!!!!.U siebie to trzeba wykorzystać.No ale trudno.Najważniejsza jest wygrana 69-59.Podziękowania dla pani B.Mieszczak za opiekę medyczną.Na zdjęciu przedstawiam „kto ile co”:)miłej lektury:).A we wtorek (środa chłopcy) kolejny bój o Mistrzostwo Powiatu(puchar do wygrania)!