MINIKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW- MISTRZOSTWA POWIATU ŻYWIECKIEGO!

W dniu 20 marca w SP w Lipowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w minikoszykówce chłopców(na zdjęciu mistrz powiatu( SP LIPOWA oraz v-ce mistrz SP- RADZIECHOWY)czytaj więcej….. Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Przedstawiam poniżej wyniki meczów eliminacyjnych ,półfinałowych, oraz finału; Jeleśnia1-Łękawica 5-9 Żywiec 8 -Radziechowy 10-16 Gilowice-Żabnica 4-37 Zarzecze-Lipowa 12-13 Radziechowy-Rajcza 16-6 Zarzecze-Pewel-Mała 18-8 Łękawica- Radziechowy 9-11 Lipowa -Żabnica 23-22 Lipowa -Radziechowy 32-26 Mistrzem Powiatu została SP w LIpowej(tr.KDziedzic)wicemistrzem SP Radziechowy(tr.Kol.Jurek Mika ),Trzecie miejsce SP Żabnica oraz SP Łękawica(K.Pielesz) Kilka moich refleksji.Poziom był tak wyrównany jak nigdy.Każda druzyna mogła wygrać.Największe szczęście dopisało gospodarzom i atut własnej hali przesądziło o zwycięstwie.Każdej z druzyn składam serdeczne gratulacje z zajętego miejsca.Widac było ogromną mobilizacje i walke u każdej z drużyn.Widac prace waszych nauczycieli,którzy dbaja o odpowiednie wytrenowanie i przygotowanie do zawodów.Niech Żywiecka koszykówka się rozwija…to marzenie wielu nauczycieli i trenerów.Mam nadzieje ,że w mistrzostwach rejonu będzie po naszej myśli,powodzenia dla zwycięzców .K.Dziedzic.