Minikoszykówka-Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego!

Free Image Hosting at www.ImageShack.usW dniu 18 marca 2009 roku w Szkole Podstawowej w Lipowej odbyły się Mistrzostwa powiatu żywieckiego w minikoszykówce dziewcząt szkół podstawowych.Wyniki i klasyfikacja w (czytaj więcej)

W dzisiejszych zawodach wzięło udział 9 szkół podstawowych (mistrzów gmin z terenu powiatu).A oto poszczególne wyniki meczy; Jeleśnia1-Radziechowy 19-18 (po dogrywce), Łodygowice2-Sól 14-12, Lipowa-Rychwałdek 30-10, SP8 Żywiec-Jeleśnia1 7-19, Sp8 Żywiec-SP2 Cięcina 10-5, Łodygowice-Lipowa 0-26, Sp8 Żywiec-Łodygowice 7-9, Lipowa- Jelesnia1 26-16 Mistrzem Powiatu została SP z lipowej a v-ce mistrzem Jelesnia nr1,trzecie miejsce Sp Łodygowice a czwarte SP8 Żywiec. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim zawodniczkom za ambitną grę,opiekunom za przygotowanie Was do zawodów,sędziemu i sędzinom(Gaba i Kinga)no i kibicom:).Zwycięzcom życze powodzenia w zawodach rejonowych.(na zdjęciu brak Kasi Konior która się bardzo przyczyniła do sukcesu,niestety do lekarza musiała jechac,dużo zdrowia Kasiu)