Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego-minikoszykówka dziewcząt

W dniu 28 lutego 2008 r w Szkole Podstawowej w Lipowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w minikoszykówce dziewcząt szkół podstawowych..
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

W Mistrzostwach powiatu wzięli udział mistrzowie gmin z powiatu żywieckiego.Szkoła Podstawowaw Lipowej po raz dziesiąty z rzędu zdobyła mistrzostwo wygrywając zdecydowanie z każdym przeciwnikiem.W eliminacjach pokonała SP Rajcza 49:4,w półfinale SP Jeleśnia 40:12,oraz w finale SP CIęcina 40:12.Gdyby dziewczyny pokazały naprawdę na co ich stać to wyniki powinny być trzy cyfrowe.Brak skuteczności i ogólna dezorientacja w trakcie gry być może są wynikiem ostatnich obciązeń(duża ilość zawodów i mecze ligowe).Ewidentny brak Olgii na boisku. Drugie miejsce SP1 Cięcina a trzecie SP 2 Jeleśnia(pan Marek Piela trener)szczególne gratulacje.Pozostałe wyniki eliminacji SP5 Żywiec-SP2 Jeleśnia 13:22,SP 2 Łodygowice-SP1 Cięcina 21:6.SP1 Cięcina-SP Radziechowy 14:10 ,SPŁękawica-Rajcza 10:22.Gratulacje zwycięzcom.Mistrz powiatu Będzie reprezentował nasz powiat na zawodach rejonowych. Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us