Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w minikoszykówce chłopców.

W dniu 29 luty 2008 w SP w Lipowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w minikoszykówce chłopców.czytaj więcej…. Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

W zawodach wzięło udział 10 drużyn mistrzów poszczególnych gmin.1 miejsce zdobyła SP Lipowa wygrywając po zaciętym finale z SP3 Żywiec 46-29.W drodze do finału pokonała SP Gilowice 41-11 oraz SP Jeleśnia 61-20.Najwięcej punktów w turnieju zdobył Kacper Dobrzański z SP 3 Żywiec (60 pkt).Z Lipowej Patryk Spratek 35 pkt ,Maciek Caputa 34 pkt.SP Lipowa będzie reprezentowac powiat żywiecki w zawodach rejonowych.Powodzenia.