MISTRZOSTWA REJONOWE ZA NAMI!

  
MAMY MISTRZA REJONU!23 oraz 24 marca zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu Bielskiego w minikoszykówce dziewcząt i chłopców………

 

Wśród dziewcząt oczywiście zwyciężyła SP Lipowa.Wyniki; SP Lipowa-Sp 6 Bielsko -Biała 50-14,Lipowa-SP Pisarzowice 36-13,Sp 6-Sp Pisarzowice 9-14.Wysokie zwycięstwa dziewczyn potwierdzają ich wysoki poziom gry jak na swój wiek,jednak nie pokazały jeszcze pełni swoich umiejętności.Pewnie czekają z tym na półfinały w Rybniku:)
Chłopcy zostali v-ce mistrzami rejonu.W starciu z „olbrzymami”z Czechowic walczyliśmy dzielnie ulegając 36-29.W drugim meczu pokonaliśmy po bardzo dobrej trzeciej i czwartej kwarcie Sp28 Bielsko-Biała 29-25.(9-19 do połowy).Sp28 Bielsko-Biała -Sp2 Czechowice 30-36.
Mimo to ,że byliśmy zespołem o wiele niższym od przeciwników walczyliśmy o każdą piłkę.Przede wszystkim należą się słowa uznania za wielkie umiejętności,walkę fair oraz za świetne widowisko.Niektóre akcje meczów były naprawdę wybitne.Gratuluję zwycięzcom oraz życzę naszym dziewczynom zwycięstwa w półfinale.