MISTRZYNIE POWIATU W MINIKOSZYKÓWCE – 16.02.2017 r.

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół nr.2 w Łodygowicach odbyły się powiatowe zawody w minikoszykówce dziewcząt. W zawodach brało udział 10 drużyn – mistrzów gmin powiatu żywieckiego. Do finałowej trójki awansowały trzy drużyny: SP LIPOWA, SP RADZIECHOWY oraz SP ŁODYGOWICE. Koszykarki z Naszej szkoły po zaciętej walce w trzech meczach w pięknym stylu wywalczyły mistrzostwo powiatu. Dzięki temu będą reprezentowały powiat żywiecki w zawodach rejonowych w Czechowicach-Dziedzicach.

Wszystkim dziewczynom gratuluję! Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy, miejmy nadzieje że już jutro chłopaki powtórzą sukces dziewcząt. Trzymamy mocno kciuki 🙂

                                                                                                                     Anna Matuszczak

WYNIKI:

SP LIPOWA – SP KRZYŻOWA                23:4

SP LIPOWA – SP RADZIECHOWY         22:8

SP LIPOWA – SP nr. 2 ŁODYGOWICE   10:6

 

KLASYFIKACJA  :

I miejsce: SP LIPOWA

II miejsce: SP RADZIECHOWY

III Miejsce: SP ŁODYGOWICE