Nie tylko koszykówka!Piłka ręczna także!


Reprezentanci naszej szkoły znów sprawili niespodzianke!……

Dziewczynki zdobyły Mistrzostwo Powiatu oraz awans do zawodów rejonowych.Wygraliśmy kolejno z Łękawicą 6-0,SP8 Żywiec 4-3(po bardzo emocjonującym meczu) oraz łatwo w finale z Łodygowicami 10-3.Pochwalić tym razem muszę oprócz całego zespołu naszą bramkarkę Klaudie Semik oraz Marte Mrowiec ,która zdobyła najwięcej bramek.Chłopcy również spisali się powyżej moich oczekiwań i tylko w meczu finałowym mieliśmy pecha trafiając 4x w poprzeczkę i 2x słupek.Wygrała Jeleśnia 5-3.W eliminacjach wygrana z Kamesznicą 5-3 oraz z Żabnicą 4-3.Również słowa uznania dla chłopców za vicemistrzostwo powiatu.Myślę ,że gdyby nie złamana noga Bartka(życzymy szybkiego powrotu do zdrowia) pewnie wygralibyśmy ten turniej.Teraz skupiamy się na Mistrzostwach Rejonowych w koszykówce i mamy tylko jeden cel-awans do półfinału wojewódzkiego.