Niespodzianka – klasa III c.

We wtorek, 11 października klasa IIIc wybrała się na spacer.

Chociaż pogoda była niesprzyjająca, szaro, buro i ponuro, a do tego zimno wszystko udało się znakomicie, gdyż to wcale nie spacer był główną atrakcją tego dnia.

Korzystając z zaproszenia rodziców Kuby z naszej klasy udaliśmy się właśnie do nich. Tego, co zastaliśmy na miejscu nikt się nie spodziewał. Wszystko było super zorganizowane. Na początek każdy mógł sobie własnoręcznie zrobić lampion z dyni. Dla chętnych  (o dziwo nie tylko dziewczynek) wspólne pieczenie muffinek, oczywiście dyniowych. Oprócz tego różne gry i zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie i zabawa była naprawdę udana.

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i tak też było w tym przypadku. Niechętnie wracaliśmy do szkoły, ale z uśmiechami na twarzy i dyniami w ręce.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla pani Joli i pana Jacka, którzy tak ciepło nas ugościli.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Gabriela Mrowiec