NOWE STROJE SPORTOWE.

Wielkie podziękowania kieruję do sponsorów nowych strojów sportowych zakupionych dla naszych uczniów, którzy reprezentują szkołę i naszą gminę w licznych zawodach sportowych.Zakupiono 4 komplety strojów do różnych dyscyplin sportowych, w tym do piłki nożnej i ręcznej oraz koszykówki i siatkówki.

Sponsorzy:

Edyta Binda Komplex-Bud

Zieliński Marcin „USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE”

Andrzej Krzus „AK INŻYNIERNIA BUDOWLANA”

Mateusz Wyciszkiewicz „ENERGOWIERT”

Marek Klaczek „MARKOP”

Maria Sermak-Kliś „KARTRANS”

Michał Wojtas „ELTON”

Bernadetta Wyciszkiewicz „LINIE ELEKTROENERGETYCZNE”

Paweł Latasz „PROGEO”

Pietraszko Renata

Dziękuję również inicjatorom zakupu nowych strojów, Pani Beacie Piecuch i Panu Śp. Krzysztofowi Dziedzicowi oraz wielkie podziękowania kieruję dla Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Gabriela Rus, który osobiście pozyskał sponsorów.

Janusz Caputa