OGNISKO KLASY IVA W ZIMNIKU

Dnia 14.09.217 roku udaliśmy się na ognisko klasowe. Nie było to jednak zwyczajne ognisko!

Najpierw panie stażystki z Nadleśnictwa oprowadziły nas ścieżkami edukacyjnymi zwracając naszą uwagę na piękno otaczającej nas przyrody. Zwiedziliśmy szkółkę leśną, w której rośnie ,,nowy las’’, karmiliśmy ryby w stawie a po wyczerpującym spacerze usiedliśmy wokół ogniska, aby chwilę odpocząć i upiec kiełbaski. Po krótkim odpoczynku wzięliśmy udział w konkursach i zabawach. Na zakończenie ogniska dostaliśmy sadzonkę jałowca, którą posadziliśmy przed naszą szkołą.

Dziękujemy Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Węgierska Górka Marianowi Knapkowi oraz pracownikom leśnictwa  za zorganizowanie dla nas ogniska i zasponsorowanie poczęstunku i nagród.

                                                                                                            Wych. kl. IVa  Aneta Kufel