OGNISKO KLASY VA, VB I VI W ZIMNIKU – 26.09.2017r.

W środę wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do Zimnika. O 8.30  wyruszyliśmy ze szkoły. Bez obaw zanurzyliśmy się w gęstą mgłę w poszukiwaniu ciepłych promieni jesiennego słońca.

Gdy dotarliśmy na miejsce przywitało nas ciepło…. bijące z rozpalonego ogniska. Chwilę później, zza chmur, wyjrzało również ciepłe słonko i pięknie rozświetliło całą polanę. Spędziliśmy tam kilka wspaniałych godzin bawiąc się, śmiejąc i zajadając pachnące kiełbaski. Każdy znalazł dla siebie jakieś ciekawe zajęcie. Niektórzy grali w piłkę, inni spacerowali lub biegali. Nie zabrakło też amatorów zbierania grzybów, które ukryły się pod złotymi liśćmi.

Nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły. To był naprawdę miło spędzony dzień. 🙂

                                                                                  Uczniowie klasy Va, Vb i VI

                                                                                   z  wychowawcami: M. Stańco,Piecuch i W. Matejko