Ogólnopolski Program Młody Lean Lider FINAŁ „Problemy stwarzają nowe możliwości”

Z satysfakcją informujemy, że wykonaliśmy wszystkie wymagane zadania finałowe.

Mimo nieoczekiwanych okoliczności okazało się, że nawet online można osiągnąć sukcesy, wypracować zasady współpracy i pokonać wszelkie trudności. Odkryliśmy, że w obliczu nowej sytuacji jesteśmy w stanie dostosować sposób działania, wykorzystać możliwe środki i dostępne narzędzia, aby osiągnąć zamierzony cel.

Obecnie z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone 20 czerwca. A tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia naszego filmu finałowego, który w całości powstał w wyniku „wirtualnej współpracy”

                                                                                              Bojowniki

Film w linku poniżej:

https://drive.google.com/file/d/1QcukNV0QhGeTXOPkIhIlFADLl2mx4g_O/view?ts=5eddf0a1