Ostatnie pożegnanie.

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 01 lipca 2020 roku odszedł wieloletni pracownik naszej szkoły Krzysztof Dziedzic.

Nie sposób wyrazić słowami smutek, który przepełnił nasze serca.

Krzysztof był wspaniałym nauczycielem i pedagogiem. U swoich podopiecznych ciągle wzmacniał wiarę we własne możliwości i siłę ducha. Niestrudzenie zachęcał do podejmowania nowych wyzwań, wspierał i dodawał odwagi. Dzięki jego osobistemu zaangażowaniu uczniowie wielokrotnie odnosili sukcesy i rozwijali swoje sportowe zainteresowania.

Był też wspaniałym kolegą i przyjacielem, człowiekiem o wielkim sercu, kierującym się w swoim życiu uniwersalnymi zasadami opartymi na odpowiedzialności, zaufaniu. Zawsze gotowy do pomocy i współpracy. Z rozwagą i charakterystycznym dla siebie spokojem potrafił rozpoznać to, co najważniejsze. Dzięki jego postawie wiele naszych szkolnych spraw przybierało bardziej dostępne oblicze.

Nagła śmierć Krzysztofa napawa nas wielkim bólem i poczuciem ogromnej straty.  Żadne słowa nie mogą tego wyrazić we właściwy sposób. Pozostaje nam tylko wdzięczność za to, że było nam dane spotkać na swojej drodze tak oddanego i dobrego człowieka.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Pogrążeni w smutku i żałobie Przyjaciele z ZSP Lipowa

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 4 lipca o godzinie 11.00 w kościele w Pietrzykowicach.