Pływanie – sukces chłopców w zawodach rejonowych 31.03.2015r.

MEGA SUKCES CHŁOPAKÓW Z SP LIPOWA BRAWOOOOO


Reprezentacja pływacka chłopców z naszej szkoły na II miejscu w Rejonowych Zawodach Drużynowych w Pływaniu, które odbyły się w Biesku-Białej. Nasza drużyna zdobyła 230 punktów’ tyle samo co mistrzowie powiatu żywieckiego SP5 Żywiec. I miejsce zajęli uczniowie z SP36 Bielsko-Biała.

SKŁAD MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY:
1. Piotr RUS III
2. Mikołaj FRANCUZ III
3. Maciej ANDRZEJCZAK IVb
4. Mateusz CAPUTA IVc
5. Kacper GLONDYS IVc
6. Filip PIETRASZKO IVc
7. Michał POLAK Vb
8. Tomasz LORANC Vb
9. Szymon GREŃ Vb
10. Jakub ZEMANEK Vb
11. Paweł RUS VIa
12. Marcin SUŁAWA VIa
13. Mateusz BEDNARZ VIb
14. Dawid ZUZIAK VIb

Bardzo gratuluję chłopakom sukcesu, wspaniałej postawy. Warto dodać, że obie sztafety uplasowały się na II miejscach. Bardzo cieszy postawa rodziców, którzy żywo interesowali się występem swoich pociech, gratuluję drodzy rodzice.
Chcę jeszcze wspomnieć o dziewczynkach, które gdyby nie choroby kluczowych zawodniczek mogłyby odnieść podobny sukces. Dziewczynki i tak jesteśmy bardzo dumni z Waszej postawy.

Janusz Caputa