Półmetek obozu za nami!

 Dni mijają pod znakiem aktywnego spędzania czasu. Są rozgrywki koszykarskie, mecze piłki siatkowej, kąpiele w basenie i… coraz większe pustki w portfelachJ. Ale to uroki wakacji. Zaprzyjaźniliśmy się z grupą młodych sportowców z Głowna i teraz na nich próbujemy swych umiejętności.

FOTO-GALERIA

Dni mijają pod znakiem aktywnego spędzania czasu. Są rozgrywki koszykarskie, mecze piłki siatkowej, kąpiele w basenie i… coraz większe pustki w portfelachJ. Ale to uroki wakacji. Zaprzyjaźniliśmy się z grupą młodych sportowców z Głowna i teraz na nich próbujemy swych umiejętności.

Do tej pory mecze każdej kategorii wiekowej wygrane! A więc świętujemy triumfy… Między sobą też pojedynkujemy. Turniej tenisa stołowego w składach dziewczyńsko- chłopięcych również mamy za sobą.
Zaś emocje i temperaturę ciała (bo upały w Głownie nastały pustynne!) co chwila regulujemy kąpielami w basenie, który przeszedł już wszelkie możliwe testy i zyskał atest „Obozu 2009 w Głownie”

Zaś wieczorem… swawola Dyskoteki – dla tych bardziej umuzykalnionych i z fantazją, boo wejście na parkiet jedynie w stroju przebierańca, a siłownia dla tych bardziej wymagających fizycznie. I bawimy się!

FOTO-GALERIA