Projekt NBA Jr. Polska

5 grudnia w Bielsku-Białej nasza szkolna drużyna pod nazwą Charlotte Hornets rozegrała swój pierwszy turniej koszykówki w ramach Projektu NBA Jr. Polska. Nasz zespół składał się z 10 dziewczyn i 4 chłopców, wszyscy rozgrali trzy mecze turniejowe, a każdy zawodnik zagrał dwie kwarty w każdym meczu, dlatego wszyscy mieli równe szanse aby zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Rywalizacja dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu emocji, gdyż mecze były bardzo wyrównane. Dzieci świetnie bawiły się i na pewno wyniosły z turnieju dużo miłych wrażeń. Następne mecze z tego cyklu odbędą się w przyszłym roku. Skład drużyny : Maja Biegun, Emilia Konstanty, Aleksandra Janota, Julia Wisła, Zofia Wisła, Oliwia Jakubiec, Afrodyta Piechota, Aleksandra Torzewska, Hanna Polniaszek, Julia Zdonek, Kacper Jafernik, Konrad Bysko, Dominik Kufel, Antoni Knapek.

Dominik Caputa