Relacja z festynu sportowo-rekreacyjnego 23.06.2015r.

 

W dniu 23 czerwca odbył się w naszej szkole festyn sportowo-rekreacyjny, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie od klasy „0” aż po 6.Każda klasa wzięła udział w licznych grach i zabawach. Był to dzień niezwykle radosny dla naszych uczniów, każdy mógł wykonać zadanie, które najbardziej przypada mu do gustu np. rzut woreczkiem do celu, rzuty do kosza, odbicia piłeczką pingpongową, skoki przez skakankę, hula-hop. Po dobrze wykonanym zadaniu uczniowie byli nagradzani. Nie odbyło się też od pokazu karate. Nasi mistrzowie w tej kategorii Maria Kliś i Michał Polak zaprezentowali nam swoje umiejętności. Pokaz był przepiękny, wszyscy patrzyli z zachwytem, co świadczy o ciszy i skupieniu, które panowało podczas prezentacji. Na koniec każdy posilił się pyszną kiełbaską z grilla.

A poniżej fotorelacja.