ŚLĄSKA MAŁA LIGA KOSZYKÓWKI – 18.02.2017 r.

W dniu 18 lutego po raz kolejny gościliśmy na parkiecie czechowickiej hali sportowej aby stoczyć walkę w V już kolejce Śląskiej Małej Ligii.

Nasze koszykarki rozegrały dwa mecze. W pierwszym zmierzyły się z drużyną UKS GORUSZKA JAWORZE, podczas którego wyraźnie dominowały od pierwszej do ostatniej minuty, wygrywając wysoko 52:4. Drugi mecz rozegrały z PSZCZYNĄ, pomimo dobrego początku dziewczynom w końcówce meczu zabrakło skuteczności i może trochę szczęścia… przegrały zaledwie 3 punktami (18:21). No cóż wypadki przy pracy zdarzają się  najlepszym 🙂 W tabeli jesteśmy na drugim miejscu tuż za Rybnikiem. Walczymy dalej o medale a stać NAS na dużo więcej. DZIĘKUJĘ całej drużynie za zaangażowanie i walkę o każdą piłkę. Życzę aby wszystkie piłki, które rzucacie zawsze wpadały do kosza. Pamiętajcie, że każda porażka czegoś uczy, a zebrane doświadczenie jeszcze zaowocuje wielkimi  sukcesami. Mamy swój cel i dążymy do niego.

Anna Matuszczak