Spotkanie z Krzysztofem Piersą.

3 grudnia gościliśmy niezwykłego gościa – Pana Krzysztofa Piersę – terapeutę ds.uzależnień od gier komputerowych oraz internetu, dziennikarza, autora poradników „Komputerowy ćpun”, „Trener Marzeń” oraz serii fantastycznej „Kosmiczne Bobry” i „Liceum Ogólnomagiczne”. Jak sam mówi „Nie jestem natchnionym terapeutą krzyczącym wyłącz ten komputer i wyjdź na dwór. Dostaję ciarek za każdym razem jak słyszę coś takiego.” Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się jak rozsądnie korzystać z internetu oraz zarządzać czasem, aby znaleźć miejsce na swoje pasje i spełnianie marzeń, poznali plusy i minusy korzystania z gier komputerowych. Poruszony został także ważny temat cyberprzemocy i hejtu w sieci. Dziękujemy za spotkanie oraz podarowane książki, które można będzie wypożyczyć w szkolnej bibliotece.

Życzymy Panu Krzysztofowi kolejnych sukcesów!

Aneta Wrona