Święto Konstytucji 3 Maja i Święto Szkoły

9 maja 2011 roku odbyły się uroczystości szkolne. Pierwsza dotyczyła Konstytucji 3 Maja. Apel przygotowała klasa Va pod kierunkiem Pani mgr Małgorzaty Stańco. Następnie wystąpił zespół taneczny z udziałem klas I-VI naszej szkoły. Druga uroczystość obchodzona była z okazji Święta Szkoły w związku z rocznicą nadania szkole imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z tej okazji apel przygotowała klasa Vb pod kierunkiem Pani mgr Barbary Piecuch. Wystąpił również chór szkolny prowadzony przez Panią mgr Ewę Szymańską.

W czasie apelu Dyrektor szkoły wręczył nagrody zwycięzcom Szkolnego Konkursu Ortograficznego, który odbył się 15 kwietnia 2011 roku.
Lista laureatów:
klasy IV:
I miejsce: Sandra Kubaczka
II miejsce: Katarzyna Mrzygłód
III miejsce: Urszula Jasek
klasy V:
I miejsce: Natalia Talik
II miejsce: Karolina Mrowiec
III miejsce: Konrad Szwed
klasy VI:
I miejsce: Anna Krupej
II miejsce: Klaudia Kliś
III miejsce: Katarzyna Piecuch

Na koniec obchodzonych tego dnia uroczystości cała szkoła wybrała się pod Pomnik, aby złożyć cześć mieszkańcom Lipowej, Ostrego, Słotwiny, poległym i zamordowanym w czasie II wojny światowej.