TYTANI – FINALIŚCI V EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU MŁODY LEAN LIDER.

21 marca dotarła do nas ekscytująca wiadomość – zespół „Tytani” awansował do turnieju finałowego V edycji Programu Młody Lean Lider.

Udział w tym projekcie wymaga ogromnego zaangażowania, wytrwałości i systematyczności. Dodatkowo w bieżącym roku szkolnym wszystkie zadania wykonywane są online. Dlatego też jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spośród 45 grup biorących udział w półfinale, znaleźliśmy się w gronie 15 zespołów awansujących do rundy finałowej.  Przed nami 3 spotkania z przedstawicielami firmy, w której przeprowadzimy eksperyment polegający na wdrożeniu nowych procesów usprawniających działanie wybranych obszarów.

Serdecznie dziękujemy za gratulacje, życzenia i w tym radosnym dla nas czasie zapraszamy do obejrzenia teledysku, który wykonaliśmy w ramach zadania dodatkowego podczas przygotowywania się do półfinału.

                                                                                  Tytani