UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,KORZYSTAM Z LEŚNYCH DÓBR NATURY”

 

01 czerwca 2023 roku w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

W tym szczególnym dniu odbył się u nas finał konkursu plastycznego „Korzystam z leśnych dóbr natury”, który został zorganizowany przez Nadleśnictwo Węgierska Górka.

 Uroczystość tę uświetniła obecność gospodarza konkursu Nadleśniczego Mariana Knapka, Wicewojewody Śląskiego Jana Chrząszcza, Wójta Gminy Lipowa Jan Góry wraz z radnymi, dyrektorów szkół oraz niemal 300 laureatów konkursu, którzy otrzymali nagrody.

Rozdanie nagród w konkursie stało się okazją do poruszenia wielu ważnych tematów związanych z rozsądnym dysponowaniem dobrami natury oraz pozwoliło nagrodzić wielu młodych ludzi, którzy rozumieją znaczenie potęgi drzemiącej w przyrodzie i potrafią o niej opowiedzieć za pośrednictwem sztuki.

Cieszymy się, że mogliśmy być uczestnikami i świadkami tego wydarzenia, dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i serdecznie gratulujemy laureatom.

Janusz Caputa