V-CE MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO w PIŁCE NOŻNEJ!

Nasza szkoła odniosła ogromny sukces zdobywając v-ce mistrzostwo Powiatu Żywieckiego w minipiłce nożnej.Jak do tego doszło w dalszej części newsa…

W eliminacjach gminnych pokonaliśmy SP Leśna 6;0 i SP Twardorzeczka 4;0.Następnie były eliminacje grupowe w powiecie i tam trafiliśmy na SP Międzybrodzie wygrywając 5;1 i Sp Pietrzykowice ponaliśmy 6;0.W grze o miejsca od 1 do 4 wygraliśmy pierwszy mecz z faworytem z Żywca 6;5 po dogrywce.Niestety w finale ulegliśmy SP Jeleśnia 3;5.Na wynik miał duży wpływ mecz z Żywcem ,w którym graliśmy dogrywkę i straciliśmy dużo sił.Pechowe trzy bramki po błędzie bramkarza:).jednak v-ce mistrzostwo Powiatu Żywieckiego to ogromny sukces.Chciałbym wyróżnić tutaj najmłodszego uczestnika Kacpra Rodaka(któremu wróże bogatą kariere sportową) ,który chodzi dopiero do drugiej klasy!Nawet strzelił gola w finałowym meczu i zaliczył w trakcie turnieju kilka asyst.Najlepszym zawodnikiem oczywiście Szymek (jego brat) i Jakub Knapek.Grali także;Kacper Stefko,Polak Konrad,Stasica Konrad,Sowa Mateusz,Tatar Adrian,Dawid Wojtusiak,Krupnik Seweryn,Adrian Wilk,Jakub Caputa.Serdecznie Wam Gratuluje i dziękuje!