WARSZTATY TEATRALNE 06.10.2017 r.

W piątek wybraliśmy się do Miejskiego Centrum Kultury  w Żywcu, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach teatralnych prowadzonych przez panią Martę Sawicką – aktorką Teatru Polskiego  w Bielsku-Białej.  Zajęcia te były elementem trwającego  projektu:  „KonTaKToWY – Spotkania Teatralne w Żywcu”.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie, w trakcie którego mogliśmy  poznać elementarne zadania aktorskie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zaświadczenie o udziale w warsztatach.

Po spotkaniu, jedna z uczestniczek – Zuzia Miękińska – powiedziała: „Warsztaty były bardzo ciekawe. Nauczyłam się m.in. wyrażać  emocje oraz pracować w grupie. Cieszę się, że mogłam tu przyjechać” – i  te słowa są chyba najlepszym podsumowaniem tego wydarzenia. 🙂

                                                                                                                                             Uczniowie klasy VI i VII

Małgorzata Stańco