Włochy-kolonia,wczasy 19.08 – 30.08

GUKS „SUKCES” oraz SP w Lipowej
ORGANIZUJE

WŁOCHY – KOLONIA – WCZASY 2015

WENECJA – PADWA – RAVENNA – COMACCHIO – SAN MARINO – MIRABILANDIA

NAJWIĘKSZY KOMPLEKS WYPOCZYNKOWY NA RIWIERZE ADRIATYCKIEJ ****

Zapisy TYLKO DO KOŃCA MARCA- 507749166 oraz 512183427

Rodzice z dziećmi mile widziani.

MIĘDZYNARODOWY KOMPLEKS SPINA VILLAGE – LIDO DI SPINA **** leży w bardzo spokojnym miejscu, w parku przyrodniczym delty rzeki Pad, w lesie piniowym. Na terenie obiektu recepcja, restauracja, sklep, basen, kort tenisowy, siatkówka plażowa, koszykówka, bocce, wypożyczalnia rowerów, pralnia. Podczas sezonu są organizowane programy animacyjne. W roku 2014 oddany do użytku AQUAPARK. Do plaży 700 m – kursuje bezpłatny bus. Plaża: piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza.

ZAKWATEROWANIE:
MOBILE HOMES – 2,4,6 osobowe. W każdym mobilu chłodziarka. Przed mobilem znajduje się komplet ogrodowy, stolik, krzesła. Mobile są skanalizowane, toaleta, umywalka z zimną wodą w mobilu. Sanitariaty ogólnodostępne w pobliżu. Powłoczki na pościel we własnym zakresie. Na kompleksie organizowane są przedstawienia, występy artystyczne, dyskoteki, imprezy sportowe. Na miejscu opieka polskiego rezydenta.

Uwagi: Cena nie zawiera kosztów wstępów do zwiedzanych obiektów. Aquapark płatny. Przy korzystaniu z basenów niezbędny czepek kąpielowy.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE: MIRABILANDIA 24 E + 8 E przejazd. SAN MARINO 30 E. WENECJA 35 E. RZYM 50 E. COMACCHIO 10 E. REJST STATKIEM od 15 E.

Cena obejmuje: przejazd autokarem lux, noclegi, wyżywienie 3 x dziennie przygotowane przez polskiego kucharza, śniadanie, w południe lunch, zupa, wieczorek, ciepła obiadokolacja, opieka pilota – rezydenta, korzystanie z plaży, ubezpieczenie KL i NNW.

19.08 – 30.08

1,400zł

LIDO_DI_SPINA_CAMPIENTE_01_A1 LIDO_DI_SPINA_CAMPIENTE_03_A2