Wszystko, co dobre szybko się kończy!

 Wszystko, co dobre szybko się kończy! Po zakończonym w minioną środę obozie pozostają setki zdjęć i nieprzebrane pokłady wspomnień. A w rzeczy samej jest o czym pamiętać! Żeby umilić sobie jeszcze ostatnie dni pobytu obozowego, pojechaliśmy na wycieczkę do Aquaparku „Fala” w Łodzi.

FOTO-GALERIA

Wszystko, co dobre szybko się kończy! Po zakończonym w minioną środę obozie pozostają setki zdjęć i nieprzebrane pokłady wspomnień. A w rzeczy samej jest o czym pamiętać! Żeby umilić sobie jeszcze ostatnie dni pobytu obozowego, pojechaliśmy na wycieczkę do Aquaparku „Fala” w Łodzi.

Jeden moment wystarczył, by każdy znalazł miejsce dla siebie, co sprawiło, że tak trudno było się stawić punktualnie na zbiórkę…! Skorzystaliśmy też z okazji, żeby zobaczyć Manufakturę łódzką – największe w Polsce centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowe powstałe na planach XIX-wiecznych fabryk włókienniczych. Obiekt zrobił na nas naprawdę ogromne wrażenie. Do szkoły wróciliśmy już tylko na opóźnioną kolację i pożegnalną dyskotekę.

I tak pozostał już dzień ostatni. Od rana porządki, pakowanie i na godz. 11 planowany  wyjazd. Zaprzyjaźniona młodzież z Głowna robiła wszystko, żeby nas nie wypuścić .  Jednak wyzwanie trza było podjąć, bo rodzice czekali już zniecierpliwieni.   Na koniec dało się słyszeć podobne pytania: „Planujemy przyszły rok…?”

A więc do zobaczenia!