Wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu – 5.10.2021r.

Uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami skorzystali z uroków pięknej, jesiennej pogody i pojechali na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Czekało na nas mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: spacer pięknymi jesiennymi alejkami edukacyjnymi, oglądanie leśnych zwierząt oraz karmienie ich. Nie zabrakło również pokazu lotów, łowów  oraz karmienia ptaków drapieżnych. Na zakończenie  dzieci skorzystały również z atrakcji znajdujących się dla nich  w  parku rozrywki.

                                                                                                                       Magdalena Konior – Caputa

                                                                                                                      Małgorzata Tarnawa