Wycieczka klas czwartych do Nickuliny

W dniach 13-14 kwietnia 2023r. uczniowie z klas 4 a i 4 b wyjechali na 2 – dniową wycieczkę do Schroniska Młodzieżowego w Rajczy-Nickulinie. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz zapoznanie uczniów z ukształtowaniem terenu, walorem przyrodniczym i kulturowym Beskidu Żywieckiego. Podczas wycieczki uczniowie rozpoznawali gatunki roślin, zapoznawali się z charakterystycznym układem gór otaczających Rajczę.
Na zajęciach plastycznych uczniowie wykonali upominki techniką decoupagu. Na wycieczce nie zabrakło oczywiście ogniska, zabawy, śpiewu i wspólnych rozmów.
Cały czas pomimo trudu i pokonaniu wielu kilometrów panowała miła atmosfera, życzliwość i dobra zabawa.

Fotorelacja dostępna TUTAJ.


Wychowawczynie klas: 4a mgr Barbara Piecuch i kl. 4b mgr Sylwia Torzewska.