Wycieczka rowerowa i piesza na Skrzyczne – 10.09.2016r.

SZCZĘŚLIWE DZIECI AKTYWNE DZIECI 🙂


Sobota 10 września był pierwszym dniem Europejskiego Tygodnia Sportu i w związku z tym postanowiliśmy ten dzień spędzić aktywnie, wędrując niebieskim szlakiem lub wjeżdżając na rowerach Doliną Zimnika na Skrzyczne. Nasza impreza „AKTYWNA SOBOTA Z DRUGIEJ STRONY SKRZYCZNEGO” zgromadziła 70 uczestników. To wspólne wędrowanie i jazda na rowerze sprawiła wszystkim – dzieciom, rodzicom, nauczycielom, a także osobom nie związanym z naszą szkołą wiele radości. Radości nie było końca gdy na wszystkich czekało ognisko i poczęstunek przygotowany przez Alicję i Roberta Dziewit. Aktywność i kreatywność dzieci jest niewyczerpana hahaha 🙂, las,ognisko rzeka??? to dwa razy nie trzeba mówić by w ubraniach się wykąpać 🙂.
Bardzo dziękuję nauczycielom i rodzicom. Wielkie dzięki dla TRAVELBUS za zasponsorowanie poczęstunku 🙂
TO BYŁA FANTASTYCZNA, PRAWDZIWIE AKTYWNA SOBOTA.

Pozdrawiam Was wszystkich.

Janusz Caputa