Wyróżnienie Kasi Knapek !!!

FANTASTYCZNE WYRÓŻNIENIE.

MARCIN GORTAT, GORTAT TEAM,  FUNDACJA MG13, ADAM JERZYKOWSKI Z FUNDACJI SWIM FOR A DREAM przygotowali niezwykłą paczkę dla Kasi, uczennicy klasy Va naszej szkoły. Kasia otrzymała mnóstwo sprzętu sportowego, dresy, koszulki, piłki, torby oraz buty sportowe ( 3 pary hahaha). Ten sprzęt z pewnością pomoże jej w spełnianiu marzeń. Kasia, koledzy i koleżanki oraz nauczyciele nie kryli radości, a ja osobiście wzruszenia kiedy czytałem list skierowany do Kasi.
Kiedy jesienią gościliśmy ekipę z GORTAT TEAM, usłyszałem od gości; „macie niezwykłe dzieci i robicie coś fantastycznego-okazujecie im troskę”.
Dzisiaj jesteśmy jedną z 5-ciu wyróżnionych szkół, której okazano troskę, troskę o młodego człowieka i jego marzenia. BARDZO DZIĘKUJEMY


Serdecznie pozdrawiam cały TEAM, a w szczególności Pawła i Filipa z MG13.

Janusz Caputa